Programma

Golden Earring

donderdag 31 oktober 201920:00 Grote zaal Deze voorstelling is niet in de verkoop

Urban Myth Drie zusters

donderdag 31 oktober 201920:15 Schouwburgzaal De verkoop start maandag 03-06-2019 om 19:30

Habib Koite & Bamada

donderdag 31 oktober 201920:30 Kleine zaal Bestellen

Inleiding L-E-V Sharon Eyal / Gal Behar Love chapter 2

vrijdag 1 november 201919:15 Foyer Bestellen

L-E-V Sharon Eyal / Gal Behar Love chapter 2

vrijdag 1 november 201920:15 Schouwburgzaal Bestellen

TakeRoot

zaterdag 2 november 201916:00 De Oosterpoort Bestellen

Inleiding bij Theater Rotterdam Eindspel

zaterdag 2 november 201919:15 Foyer De verkoop start maandag 03-06-2019 om 19:30

Theater Rotterdam Eindspel

zaterdag 2 november 201920:15 Schouwburgzaal De verkoop start maandag 03-06-2019 om 19:30

Orkater presenteert KONVOOI Ilias

maandag 4 november 201920:15 Schouwburgzaal De verkoop start maandag 03-06-2019 om 19:30

Marjolijn van Heemstra & Sadettin Kirmiziyuz Lawrence of Arabia

dinsdag 5 november 201920:15 Schouwburgzaal De verkoop start maandag 03-06-2019 om 19:30

Wooten Brothers

dinsdag 5 november 201920:30 Kleine zaal Bestellen

Inleiding bij Het Nationale Ballet Best of Balanchine III

woensdag 6 november 201919:15 Foyer De verkoop start maandag 03-06-2019 om 19:30

Het Nationale Ballet Best of Balanchine III

woensdag 6 november 201920:15 Schouwburgzaal De verkoop start maandag 03-06-2019 om 19:30

Matroesjka Brainwash (Reprise)

woensdag 6 november 201920:30 USVA De verkoop start maandag 03-06-2019 om 19:30

Inleiding bij Quarteto Casals & Alexander Melnikov

donderdag 7 november 201919:00 Bovenzaal De verkoop start maandag 03-06-2019 om 19:30

Cuarteto Casals & Alexander Melnikov (piano)

donderdag 7 november 201920:15 Kleine zaal De verkoop start maandag 03-06-2019 om 19:30

Noord Nederlands Orkest Bruckner 8

donderdag 7 november 201920:15 Grote zaal Bestellen

Theater Sonnevanck & Nederlandse Reisopera Zwijnenstal (8+)

vrijdag 8 november 201919:30 Schouwburgzaal De verkoop start maandag 03-06-2019 om 19:30

Rockit

zaterdag 9 november 201916:00 De Oosterpoort Bestellen

Bruno Vandenbroecke / KVS Missie

zaterdag 9 november 201920:15 Schouwburgzaal Bestellen

Inleiding bij Opera Zuid Die Zauberflote (Mozart)

zondag 10 november 201919:15 Foyer De verkoop start maandag 03-06-2019 om 19:30

Opera Zuid Die Zauberflote (Mozart)

zondag 10 november 201920:15 Schouwburgzaal De verkoop start maandag 03-06-2019 om 19:30

Christopher Cross

maandag 11 november 201920:00 Grote zaal Bestellen

Arjan Ederveen & Jack Wouterse ZIN

maandag 11 november 201920:15 Schouwburgzaal De verkoop start maandag 03-06-2019 om 19:30

Trixie Whitley

dinsdag 12 november 201920:00 Binnenzaal Bestellen

Blader door het programma met behulp van de knoppen onderaan de lijst.

 

Je kunt ook zoeken door bovenaan de lijst een maand te kiezen, of een deel van de titel van de voorstelling in te typen: klik daarna op Zoeken.