Programma

Inleiding Batsheva Dance Company Sadeh 21

woensdag 3 april 201919:15 Foyer Deze voorstelling is niet in de verkoop

Batsheva Dance Company Sadeh 21

woensdag 3 april 201920:15 Schouwburgzaal Bestellen Arrangementen bij Batsheva Dance Company - 03-04-2019

Yuri Honing Acoustic Quartet Goldbrun

woensdag 3 april 201920:30 Kleine zaal Bestellen

Beirut + support: Helado Negro

donderdag 4 april 201920:00 Grote zaal Bestellen

Arjen Lubach LIVE

donderdag 4 april 201920:15 Schouwburgzaal Deze voorstelling is niet in de verkoop Arrangementen bij Arjen Lubach - 04-04-2019

Inleiding bij het Noord Nederlands Orkest

vrijdag 5 april 201919:00 Bovenzaal Bestellen

Kamagurka De grenzen van de ernst

vrijdag 5 april 201920:15 Kleine zaal Bestellen

Noord Nederlands Orkest Ralph van Raat

vrijdag 5 april 201920:15 Grote zaal Bestellen

Thomas Acda Motel

vrijdag 5 april 201920:15 Schouwburgzaal Bestellen Arrangementen bij Thomas Acda - 05-04-2019

Laura Gibson

vrijdag 5 april 201920:30 Lutherse Kerk Bestellen

Nederlandse Bachvereniging Matthaeus Passion

zaterdag 6 april 201919:00 Grote zaal Bestellen

Arjen Lubach LIVE

zaterdag 6 april 201920:15 Schouwburgzaal Deze voorstelling is niet in de verkoop Arrangementen bij Arjen Lubach - 06-04-2019

Remy van Kesteren RELEAVE.

zaterdag 6 april 201920:30 Kleine zaal Bestellen

YOGA IN CONCERT XL

zondag 7 april 201911:00 Grote zaal Bestellen

Inleiding Orkest van de 18e Eeuw door Philip Ruitenberg

zondag 7 april 201919:00 Ronde Kamer Bestellen

Orkest v/d 18e Eeuw en Cappella Amsterdam Johannes Passion (Bach)

zondag 7 april 201920:15 Grote zaal Bestellen

DanĂº

zondag 7 april 201920:30 Kleine zaal Bestellen

Inleiding Toneelschuur Producties Het temmen van de feeks

maandag 8 april 201919:15 Foyer Bestellen

Nederlands Studenten Kamerorkest Nesko: Van de kaart!

maandag 8 april 201920:15 Kleine zaal Bestellen

Toneelschuur Producties Het temmen van de feeks

maandag 8 april 201920:15 Schouwburgzaal Bestellen

Metropole Orkest invites Donny McCaslin with Jason Lindner & Ryan Dahle

maandag 8 april 201920:30 Grote zaal Bestellen

Inleiding Toneelgroep Oostpool Bambi

dinsdag 9 april 201919:15 Foyer Bestellen

Toneelgroep Oostpool What's in a fairytale?! - Bambi

dinsdag 9 april 201920:15 Schouwburgzaal Bestellen

Joris Teepe presents: NYCTG Spike Wilner (piano)

dinsdag 9 april 201920:30 Cafe Bestellen

OLDENHERMANNS Unsexed

dinsdag 9 april 201920:30 USVA Bestellen

Blader door het programma met behulp van de knoppen onderaan de lijst.

U kunt ook zoeken door bovenaan de lijst een maand te kiezen, of een deel van de titel van de voorstelling in te typen: klik daarna op Zoeken.