Programma

WArd/waRD / Ann van den Broek Blueprint on memory

maandag 30 september 201920:15 Schouwburgzaal Bestellen

Daniel Arends Meer van hetzelfde (deel 1)

dinsdag 1 oktober 201920:15 Schouwburgzaal Bestellen Extra bij Daniel Arends - 01-10-2019

Daniel Arends Meer van hetzelfde (deel 1)

woensdag 2 oktober 201920:15 Schouwburgzaal Bestellen Extra bij Daniel Arends - 02-10-2019

Daniel Arends Meer van hetzelfde (deel 1) reprise

donderdag 3 oktober 201920:15 Schouwburgzaal Deze voorstelling is niet in de verkoop Extra bij Daniel Arends - 03-10-2019

Ab Gietelink & Theater Nomade Willem van Oranje

donderdag 3 oktober 201920:30 Nieuwe Kerk De verkoop start maandag 03-06-2019 om 19:30

Patricia van Haastrecht

donderdag 3 oktober 201920:30 Binnenzaal Bestellen

Anne Neuteboom Kijk haar gaan

vrijdag 4 oktober 201920:15 Kleine zaal De verkoop start maandag 03-06-2019 om 19:30

Daniel Arends Meer van hetzelfde (deel 1) reprise

vrijdag 4 oktober 201920:15 Schouwburgzaal Deze voorstelling is niet in de verkoop Extra bij Daniel Arends - 04-10-2019

Ab Gietelink & Theater Nomade Willem van Oranje

vrijdag 4 oktober 201920:30 Nieuwe Kerk De verkoop start maandag 03-06-2019 om 19:30

The Dublin Legends (The Dubliners)

vrijdag 4 oktober 201920:30 Grote zaal Bestellen

Daniel Arends Meer van hetzelfde (deel 1) reprise

zaterdag 5 oktober 201920:15 Schouwburgzaal Deze voorstelling is niet in de verkoop Extra bij Daniel Arends - 05-10-2019

Eef van Breen Group Walk of doubts

zaterdag 5 oktober 201920:15 Kleine zaal De verkoop start maandag 03-06-2019 om 19:30

Inleiding bij Residentie Orkest & Amadeus

zondag 6 oktober 201918:30 Bovenzaal De verkoop start maandag 03-06-2019 om 19:30

Residentie Orkest Amadeus LIVE

zondag 6 oktober 201919:30 Grote zaal De verkoop start maandag 03-06-2019 om 19:30

Lee Fields & The Expressions

zondag 6 oktober 201920:30 Kleine zaal Bestellen

Inleiding bij Dance Company Nanine Linning Endless song of silence

maandag 7 oktober 201919:15 Foyer Bestellen

Dance Company Nanine Linning Endless song of silence

maandag 7 oktober 201920:15 Schouwburgzaal Bestellen

Bert Visscher Hij wordt vanzelf moe (reprise)

dinsdag 8 oktober 201920:15 Schouwburgzaal Bestellen Extra bij Bert Visscher - 08-10-2019

Carminho Maria

dinsdag 8 oktober 201920:30 Kleine zaal De verkoop start maandag 03-06-2019 om 19:30

Bert Visscher Hij wordt vanzelf moe (reprise)

woensdag 9 oktober 201920:15 Schouwburgzaal Bestellen Extra bij Bert Visscher - 09-10-2019

Bert Visscher Hij wordt vanzelf moe (reprise)

donderdag 10 oktober 201920:15 Schouwburgzaal Bestellen Extra bij Bert Visscher - 10-10-2019

Toonkunstkoor Bekker en NNO Ein Deutsches Requiem (Brahms)

donderdag 10 oktober 201920:15 Grote zaal De verkoop start maandag 03-06-2019 om 19:30

Inleiding bij Cello8octet & Maki Namekawa

vrijdag 11 oktober 201919:00 Bovenzaal De verkoop start maandag 03-06-2019 om 19:30

Bert Visscher Hij wordt vanzelf moe (reprise)

vrijdag 11 oktober 201920:15 Schouwburgzaal Bestellen Extra bij Bert Visscher - 11-10-2019

Cello Octet Amsterdam & Maki Namekawa (piano)

vrijdag 11 oktober 201920:15 Kleine zaal De verkoop start maandag 03-06-2019 om 19:30

Blader door het programma met behulp van de knoppen onderaan de lijst.

 

Je kunt ook zoeken door bovenaan de lijst een maand te kiezen, of een deel van de titel van de voorstelling in te typen: klik daarna op Zoeken.