Programma

De waanzinnige boomhut van 13 verdiepingen (5+) Meneer Monster

zondag 26 april 202014:30 Schouwburgzaal Bestellen

The Handsome Family + support: Daniel Knox

dinsdag 28 april 202020:00 Kleine zaal Bestellen Extra bij The Handsome Family - 28-04-2020

Collectief Het Paradijs Paradijsvertraging

woensdag 29 april 202020:15 Schouwburgzaal Bestellen

Nienke Plas Van de hak op de tak

donderdag 30 april 202020:15 Schouwburgzaal Geen webverkoop Extra bij Nienke Plas - 30-04-2020

The 7 Fingers Passagers

donderdag 30 april 202020:15 Grote zaal Bestellen Extra bij The 7 Fingers - 30-04-2020

Lebbis De ervaring - De bovengrens II

vrijdag 1 mei 202020:15 Schouwburgzaal Bestellen Extra bij Lebbis - 01-05-2020

Rhythm & Blues Night

zaterdag 2 mei 202016:00 De Oosterpoort Bestellen

Ton Kas Best of

zaterdag 2 mei 202020:15 Schouwburgzaal Bestellen

Peter Pan (6+) Theater Terra

zondag 3 mei 202014:30 Schouwburgzaal Bestellen

Tindersticks

zondag 3 mei 202020:00 Grote zaal Bestellen Extra bij Tindersticks - 03-05-2020

Inleiding bij Winnipeg Symphony Orchestra & Toonkunstkoor Amsterdam

woensdag 6 mei 202019:00 Bovenzaal Bestellen

Henry van Loon Onze Henry

woensdag 6 mei 202020:15 Schouwburgzaal Bestellen Extra bij Henry van Loon - 06-05-2020

Winnipeg Symphony Orchestra & Singers en Toonkunstkoor Amsterdam

woensdag 6 mei 202020:15 Grote zaal Bestellen

Henry van Loon Onze Henry

donderdag 7 mei 202020:15 Schouwburgzaal Bestellen Extra bij Henry van Loon - 07-05-2020

Noord Nederlands Orkest Gamemuziek

donderdag 7 mei 202020:15 Grote zaal Bestellen Extra bij Noord Nederlands Orkest - 07-05-2020

Jerry Leger & The Situation

donderdag 7 mei 202020:30 Der Aa-theater Bestellen

Christopher Paul Stelling

vrijdag 8 mei 202020:00 Der Aa-theater Bestellen

Steel Pulse

vrijdag 8 mei 202020:30 Kleine zaal Bestellen

Inleiding bij Nederlands Danstheater 1 Schmetterling

zaterdag 9 mei 202019:15 Foyer Bestellen

Nederlands Dans Theater 1 Schmetterling

zaterdag 9 mei 202020:15 Schouwburgzaal Bestellen

Frank Boeijen Theatertournee 2020

zaterdag 9 mei 202020:30 Grote zaal Bestellen Extra bij Frank Boeijen - 09-05-2020

Gretchen Peters

zaterdag 9 mei 202020:30 Kleine zaal Bestellen Extra bij Gretchen Peters - 09-05-2020

Prins Claus Conservatorium presenteert: Sunday Morning Classics

zondag 10 mei 202011:00 Cafe Bestellen

Meindert Talma en gasten De grote Meindert Talma voetbalshow

zondag 10 mei 202020:30 Kleine zaal Bestellen Extra bij Meindert Talma en gasten - 10-05-2020

Plien & Bianca En nu dan?

maandag 11 mei 202020:15 Schouwburgzaal Bestellen Extra bij Plien & Bianca - 11-05-2020

Blader door het programma met behulp van de knoppen onderaan de lijst.

 

Je kunt ook zoeken door bovenaan de lijst een maand te kiezen, of een deel van de titel van de voorstelling in te typen: klik daarna op Zoeken.