Programma

Groninger Studenten Cabaret Festival Finale

vrijdag 15 november 201920:15 Schouwburgzaal Bestellen

Avery*Sunshine

vrijdag 15 november 201920:30 Lutherse Kerk Bestellen

Latin Dance Night

zaterdag 16 november 201920:00 De Oosterpoort Bestellen

Peter Bolhuis & Yvonne van den Hurk Een heilige avond

zaterdag 16 november 201920:15 Schouwburgzaal Bestellen

Anna Ternheim

zaterdag 16 november 201920:30 Lutherse Kerk Bestellen

De Toneelmakerij Age of rage

maandag 18 november 201920:15 Schouwburgzaal Bestellen

Manoushka Zeegelaar Breeveld Helen Kamperveen e.a. / Decemberdagen

dinsdag 19 november 201920:15 Schouwburgzaal Bestellen

Toneelgroep Oostpool Allemaal mensen / Umuntu

dinsdag 19 november 201920:15 Kleine zaal Bestellen

Theatergroep Bambie Frou Frou

woensdag 20 november 201920:15 Schouwburgzaal Bestellen

Kim Wilde

woensdag 20 november 201920:30 Grote zaal Bestellen

Inleiding bij Academy of Ancient Music & Viktoria Mullova door Philip Ruitenberg

donderdag 21 november 201919:00 Bovenzaal Bestellen

Academy of Ancient Music & Viktoria Mullova (viool)

donderdag 21 november 201920:15 Grote zaal Bestellen

Claudia de Breij Oudejaars 2019

donderdag 21 november 201920:15 Schouwburgzaal De verkoop start zaterdag 07-09-2019 om 12:00 Extra bij Claudia de Breij - 21-11-2019

Davina Michelle Skyward Clubtour

vrijdag 22 november 201920:00 Grote zaal Geen beschikbaarheid

Claudia de Breij Oudejaars 2019

vrijdag 22 november 201920:15 Schouwburgzaal De verkoop start zaterdag 07-09-2019 om 12:00 Extra bij Claudia de Breij - 22-11-2019

The Bros. Landreth

vrijdag 22 november 201921:30 Binnenzaal De verkoop start vrijdag 26-07-2019 om 10:00

De Staat + support: Another Sky

zaterdag 23 november 201920:00 Grote zaal Geen beschikbaarheid

Claudia de Breij Oudejaars 2019

zaterdag 23 november 201920:15 Schouwburgzaal De verkoop start zaterdag 07-09-2019 om 12:00 Extra bij Claudia de Breij - 23-11-2019

Lisa Lois Sings: Adele

zaterdag 23 november 201920:30 Kleine zaal Bestellen

Prins Claus Conservatorium presenteert: Sunday Morning Classics

zondag 24 november 201911:00 Cafe Bestellen

Matt Simons After The Landslide Tour

maandag 25 november 201920:00 Kleine zaal Bestellen

Inleiding Nederlands Blazers Ensemble The unknown Chaplin

dinsdag 26 november 201919:00 Bovenzaal Bestellen

Nederlands Blazers Ensemble The unknown Chaplin

dinsdag 26 november 201920:15 Kleine zaal Bestellen

Guy Davis

dinsdag 26 november 201920:30 Der Aa-theater Bestellen

Bassekou Kouyate & Ngoni Ba

woensdag 27 november 201920:30 Kleine zaal Bestellen

Blader door het programma met behulp van de knoppen onderaan de lijst.

 

Je kunt ook zoeken door bovenaan de lijst een maand te kiezen, of een deel van de titel van de voorstelling in te typen: klik daarna op Zoeken.