Programma

Trixie Whitley + support: Echo Beatty

dinsdag 12 november 201920:00 Binnenzaal Bestellen Extra bij Trixie Whitley - 12-11-2019

Leif Vollebekk

dinsdag 12 november 201920:30 Lutherse Kerk Bestellen

Groninger Studenten Cabaretfestival Halve Finale 1

woensdag 13 november 201920:15 Schouwburgzaal Bestellen

Inleiding Noord Nederlands Orkest Drie keer dansen op de vulkaan

donderdag 14 november 201919:00 Bovenzaal Bestellen

Marc Broussard + support: Julian Velard

donderdag 14 november 201920:00 Kleine zaal Geen webverkoop

Matthew And The Atlas + support: Kim Janssen

donderdag 14 november 201920:00 Lutherse Kerk Geen webverkoop

Groninger Studenten Cabaret Festival Halve Finale 2

donderdag 14 november 201920:15 Schouwburgzaal Bestellen

Noord Nederlands Orkest Drie keer dansen op de vulkaan

donderdag 14 november 201920:15 Grote zaal Bestellen

Bökkers

donderdag 14 november 201920:30 EM2 Bestellen

Groninger Studenten Cabaret Festival Finale

vrijdag 15 november 201920:15 Schouwburgzaal Bestellen

Avery*Sunshine

vrijdag 15 november 201920:30 Lutherse Kerk Bestellen

Latin Dance Night

zaterdag 16 november 201920:00 De Oosterpoort Bestellen

Peter Bolhuis & Yvonne van den Hurk Een heilige avond

zaterdag 16 november 201920:15 Schouwburgzaal Bestellen

Anna Ternheim

zaterdag 16 november 201920:30 Lutherse Kerk Geen webverkoop

De Toneelmakerij Age of rage

maandag 18 november 201920:15 Schouwburgzaal Bestellen

Manoushka Zeegelaar Breeveld Helen Kamperveen e.a. / Decemberdagen

dinsdag 19 november 201920:15 Schouwburgzaal Bestellen

Toneelgroep Oostpool Allemaal mensen / Umuntu

dinsdag 19 november 201920:15 Kleine zaal Bestellen Extra bij Toneelgroep Oostpool - 19-11-2019

Theatergroep Bambie Frou Frou

woensdag 20 november 201920:15 Schouwburgzaal Bestellen

Kim Wilde

woensdag 20 november 201920:30 Grote zaal Bestellen Extra bij Kim Wilde - 20-11-2019

Inleiding bij Academy of Ancient Music & Viktoria Mullova door Philip Ruitenberg

donderdag 21 november 201919:00 Bovenzaal Bestellen

Academy of Ancient Music & Viktoria Mullova (viool)

donderdag 21 november 201920:15 Grote zaal Bestellen

Claudia de Breij Oudejaars 2019

donderdag 21 november 201920:15 Schouwburgzaal Bestellen Extra bij Claudia de Breij - 21-11-2019

Davina Michelle Skyward Clubtour + support: Alissa May

vrijdag 22 november 201920:00 Grote zaal Geen webverkoop Extra bij Davina Michelle - 22-11-2019

Hef Op in Rook Tour

vrijdag 22 november 201920:00 Kleine zaal Bestellen

Claudia de Breij Oudejaars 2019

vrijdag 22 november 201920:15 Schouwburgzaal Bestellen Extra bij Claudia de Breij - 22-11-2019

Blader door het programma met behulp van de knoppen onderaan de lijst.

 

Je kunt ook zoeken door bovenaan de lijst een maand te kiezen, of een deel van de titel van de voorstelling in te typen: klik daarna op Zoeken.