Programma

Ann Hallenberg & Il Pomo d'Oro

maandag 8 oktober 201820:15 Grote zaal Bestellen

Don McLean + support: Violetta Zironi

woensdag 10 oktober 201820:00 Grote zaal Bestellen

Graveyard + support: Bombus

donderdag 11 oktober 201820:00 Kleine zaal Bestellen

Club Guy & Roni en Slagwerk Den Haag Mechanical Ecstasy (Try-out)

donderdag 11 oktober 201820:15 Schouwburgzaal Bestellen

Ilse DeLange

vrijdag 12 oktober 201820:00 Grote zaal Deze voorstelling is niet in de verkoop

Club Guy & Roni en Slagwerk Den Haag Mechanical Ecstasy (Premiere)

vrijdag 12 oktober 201820:15 Schouwburgzaal Deze voorstelling is niet in de verkoop

Rosanne Philippens (viool) en Francois Lambret (piano)

vrijdag 12 oktober 201820:15 Kleine zaal Bestellen

Het Zuidelijk Toneel & Theater Artemis Het verhaal van het verhaal (8+)

zaterdag 13 oktober 201819:30 Schouwburgzaal Bestellen

Lisa Lois sings Adele

zaterdag 13 oktober 201820:30 Kleine zaal Deze voorstelling is niet in de verkoop

Noord Nederlands Orkest De wereld van Junkie XL

zaterdag 13 oktober 201821:00 Grote zaal Bestellen

DI-RECT + support: APA

zondag 14 oktober 201820:00 Grote zaal Deze voorstelling is niet in de verkoop

JW Roy & The Royal Family + special guest: Judy Blank

maandag 15 oktober 201820:00 Binnenzaal Bestellen

Jan Kuiper en Coen Verbraak Het geluk van Groningen: het interview

maandag 15 oktober 201820:15 Kleine zaal Bestellen

Orkater / Lars Doberman De vrouw

maandag 15 oktober 201820:15 Schouwburgzaal Bestellen

Groningsche Muziekvereeniging Cuarteto Quiroga & Kamerorkest v/h Noorden

dinsdag 16 oktober 201820:15 Kleine zaal Bestellen

Rudolphi Producties Het Debuut

dinsdag 16 oktober 201820:15 Schouwburgzaal Bestellen

Het Volksoperahuis Krotoa: Eva van de Kaap

woensdag 17 oktober 201820:15 Schouwburgzaal Bestellen

Stu Larsen & Natsuki Kurai

donderdag 18 oktober 201820:00 Grand Theatrezaal Bestellen

Nederlandse Reisopera Tosca (Puccini)

donderdag 18 oktober 201820:15 Schouwburgzaal Bestellen

Inleiding bij het Noord Nederlands Orkest Holst, Ravel, Bartok

vrijdag 19 oktober 201819:00 Bovenzaal Bestellen

Bunk Puppets Slapdash galaxy

vrijdag 19 oktober 201820:15 Kleine zaal Bestellen

Noord Nederlands Orkest Holst, Ravel, Bartok

vrijdag 19 oktober 201820:15 Grote zaal Bestellen

ROSE stories & Daria Bukvic Melk & dadels

vrijdag 19 oktober 201820:15 Schouwburgzaal Bestellen

Luke Winslow-King + support: Anthony D'Amato

zaterdag 20 oktober 201820:00 Binnenzaal Bestellen

Flip FabriQue Transit

zaterdag 20 oktober 201820:15 Schouwburgzaal Bestellen

Blader door het programma met behulp van de knoppen onderaan de lijst.

U kunt ook zoeken door bovenaan de lijst een maand te kiezen, of een deel van de titel van de voorstelling in te typen: klik daarna op Zoeken.