Programma

De Theatertroep Vaudeville IV

donderdag 19 september 201920:15 Schouwburgzaal Bestellen

Alex Ploeg Ultimatum

vrijdag 20 september 201920:15 Kleine zaal Geen webverkoop

Orkater Woiski vs. Woiski

vrijdag 20 september 201920:15 Schouwburgzaal Bestellen

40UP

zaterdag 21 september 201921:00 Grote zaal Bestellen

Inleiding bij Orkater & Via Berlin Lost tango

dinsdag 24 september 201919:15 Foyer Bestellen

Discover the Classics - basis Door Yvonne v/d Berg: di. 24 sept., 1, 8 & 15 okt.

dinsdag 24 september 201919:30 Bovenzaal Bestellen

Via Berlin, Orkater & het Ragazze Quartet Lost tango

dinsdag 24 september 201920:15 Schouwburgzaal Bestellen

Youp van 't Hek Met de kennis van nu

woensdag 25 september 201920:15 Schouwburgzaal Geen webverkoop Extra bij Youp van 't Hek - 25-09-2019

Hollis Brown

woensdag 25 september 201920:30 Der Aa-theater Bestellen

Inleiding bij Balthasar Neumann-Chor & Ensemble door Chris Fictoor

donderdag 26 september 201919:00 Ronde Kamer Bestellen

Balthasar Neumann-Chor & Ensemble

donderdag 26 september 201920:15 Grote zaal Bestellen

Youp van 't Hek Met de kennis van nu

donderdag 26 september 201920:15 Schouwburgzaal Geen webverkoop Extra bij Youp van 't Hek - 26-09-2019

Thomas Azier + support: Lars and the Magic Mountain

vrijdag 27 september 201920:00 Kleine zaal Bestellen

Youp van 't Hek Met de kennis van nu

vrijdag 27 september 201920:15 Schouwburgzaal Bestellen Extra bij Youp van 't Hek - 27-09-2019

Garrett T Capps & Jade Jackson

zaterdag 28 september 201920:00 Binnenzaal Bestellen

Tom Rosenthal + support: Matt Maltese

zaterdag 28 september 201920:00 Nieuwe Kerk Bestellen

Johannette Zomer e.a. De ToverfluitRAP (10+)

zaterdag 28 september 201920:15 Kleine zaal Bestellen Extra bij Johannette Zomer e.a. - 28-09-2019

Youp van 't Hek Met de kennis van nu

zaterdag 28 september 201920:15 Schouwburgzaal Bestellen Extra bij Youp van 't Hek - 28-09-2019

PlatoPlanet 2019

zondag 29 september 201915:00 De Oosterpoort Bestellen

Inleiding WArd/waRD / Ann van den Broek Blueprint on memory

maandag 30 september 201919:15 Foyer Bestellen

WArd/waRD / Ann van den Broek Blueprint on memory

maandag 30 september 201920:15 Schouwburgzaal Bestellen

Daniel Arends Meer van hetzelfde (deel 1)

dinsdag 1 oktober 201920:15 Schouwburgzaal Geen webverkoop Extra bij Daniel Arends - 01-10-2019

Daniel Arends Meer van hetzelfde (deel 1)

woensdag 2 oktober 201920:15 Schouwburgzaal Geen webverkoop Extra bij Daniel Arends - 02-10-2019

Daniel Arends Meer van hetzelfde (deel 1) reprise

donderdag 3 oktober 201920:15 Schouwburgzaal Geen webverkoop Extra bij Daniel Arends - 03-10-2019

Ab Gietelink & Theater Nomade Willem van Oranje

donderdag 3 oktober 201920:30 Nieuwe Kerk Bestellen

Blader door het programma met behulp van de knoppen onderaan de lijst.

 

Je kunt ook zoeken door bovenaan de lijst een maand te kiezen, of een deel van de titel van de voorstelling in te typen: klik daarna op Zoeken.