Programma

Nederlands Dans Theater 2 Sierra Oscar Foxtrot Tango

dinsdag 3 december 201920:15 Schouwburgzaal Bestellen Extra bij Nederlands Dans Theater 2 - 03-12-2019

Dawn Landes + support: Jonah Tolchin

woensdag 4 december 201920:00 Lutherse Kerk Bestellen

Dolf Jansen Oudejaars 2019

woensdag 4 december 201920:15 Schouwburgzaal Bestellen Extra bij Dolf Jansen - 04-12-2019

Ben van Gelder Paradís

woensdag 4 december 201920:30 Kleine zaal Bestellen

De Dijk

donderdag 5 december 201920:00 Grote zaal Bestellen Extra bij De Dijk - 05-12-2019

Club Guy & Roni & GoteborgsOperans Danskompani / LOVE

donderdag 5 december 201920:15 Schouwburgzaal Bestellen Extra bij Club Guy & Roni & GoteborgsOperans - 05-12-2019

De Dijk

vrijdag 6 december 201920:00 Grote zaal Geen webverkoop Extra bij De Dijk - 06-12-2019

Club Guy & Roni & GoteborgsOperans Danskompani / LOVE

vrijdag 6 december 201920:15 Schouwburgzaal Bestellen Extra bij Club Guy & Roni & GoteborgsOperans - 06-12-2019

Omar Souleyman

vrijdag 6 december 201922:00 Kleine zaal Bestellen

Inleiding Noord Nederlands Orkest Weihnachtsoratorium

zaterdag 7 december 201918:30 Bovenzaal Bestellen

Inleiding bij Toneelgroep Maastricht Peachez

zaterdag 7 december 201919:15 Foyer Geen webverkoop

Noord Nederlands Orkest Weihnachtsoratorium

zaterdag 7 december 201919:30 Grote zaal Bestellen

Roxeanne Hazes + support: WIES

zaterdag 7 december 201920:00 Kleine zaal Bestellen

Toneelgroep Maastricht Peachez

zaterdag 7 december 201920:15 Schouwburgzaal Bestellen

Prins Claus Conservatorium presenteert: Sunday Morning Classics

zondag 8 december 201911:00 Cafe Bestellen

Busreis ITA Busreis naar de voorstelling: Een klein leven

zondag 8 december 201911:30 Locatievoorstelling Geen webverkoop

Workshop bij de Toneelmakerij Toverfluit: ouder - kind

zondag 8 december 201913:00 Foyer Bestellen

De toverfluit (7+) De Toneelmakerij & Silbersee

zondag 8 december 201914:30 Schouwburgzaal Bestellen Extra bij De toverfluit (7+) - 08-12-2019

Inleiding bij RIAS Kammerchor & Akademie für alte Musik Berlin door Paul Herruer

zondag 8 december 201919:00 Bovenzaal Bestellen

GSO Mira

zondag 8 december 201920:15 Kleine zaal Bestellen

RIAS Kammerchor & Akademie für alte Musik Berlin

zondag 8 december 201920:15 Grote zaal Bestellen

Orkater / Sir Duke Guilty until proven

maandag 9 december 201920:15 Schouwburgzaal Bestellen

Metropole Orkest speelt Ramses Shaffy Ramses leeft!

maandag 9 december 201920:30 Grote zaal Bestellen

DansClick 21 / Korzo Winnaars van de BNG Bank Dansprijs 2019

dinsdag 10 december 201920:15 Schouwburgzaal Bestellen

The Abyssinians

dinsdag 10 december 201920:30 Kleine zaal Bestellen

Blader door het programma met behulp van de knoppen onderaan de lijst.

 

Je kunt ook zoeken door bovenaan de lijst een maand te kiezen, of een deel van de titel van de voorstelling in te typen: klik daarna op Zoeken.